Warsztaty

Od kilkunastu lat prowadzimy działania rozwojowe dla sił sprzedaży, dla mniejszych i większych zespołów. Prowadzimy warsztaty dla firm z wielu branż i dla kilku rodzajów sprzedaży. Głównie do B2B i B2B2C (sprzedaż poprzez pośredników, dystrybutorów i resellerów). Pracujemy zarówno z polskimi klientami, jak i zagranicznymi korporacjami. Szczególnie jest nam bliska praca z firmami produkcyjnymi, rodzinnymi i technologicznymi.

Szkolenia zamknięte dla zespołów sprzedaży

Wyzwania zespołów sprzedaży

Dobrze znamy się na tym, jak doskonalić siły sprzedaży. Tak samo dobrze znamy najczęstsze wyzwania zespołów sprzedaży, takie jak:

To tylko wybrane wyzwania. Uwierz, że jest ich więcej. Bardzo chętnie usiądziemy do rozmowy z Tobą, szefie sprzedaży, i zweryfikujemy, gdzie Twój zespół nieświadomie marnuje potencjał. Pomożemy.

Sprawdzone programy rozwojowe dla zespołów sprzedaży

Na bazie naszego doświadczenia wiemy, że to właśnie te tematy są często kompleksową odpowiedzią na potrzeby rozwojowe naszych klientów. Być może sprawdzą się w Twoim zespole.

Chcesz poznać szczegóły wybranego programu? Napisz do nas. Potrzebujesz rady, czy dany warsztat przyniesie oczekiwany efekt? Napisz do nas. Każdy warsztat dostosowujemy do klienta. Szyjemy na miarę. Dla firmy. Dla zespołu.

Jak wygląda proces pracy z klientami?
DIAGNOSTYKA

Wyłaniamy jedną czynność w procesie sprzedaży, którą chcemy doskonalić lub jedno zdarzenie (np. spotkanie sprzedażowe). Podczas diagnostyki bardzo lubimy jeździć w teren lub być przy rozmowach telefonicznych/video prowadzonych przez zespół sprzedaży.

PROJEKTOWANIE DEDYKOWANYCH WARSZTATÓW DLA FIRM

W zaciszu biura opracowujemy projekt sesji warsztatowych dla Twojego zespołu sprzedaży. Przedstawiamy Tobie propozycję.

PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW

Prowadzimy warsztaty w oparciu o plan. Pracujemy na dużym konkrecie. W 100% w spięciu ze specyfiką Twojego biznesu i potrzebami Twojego zespołu.

WDROŻENIE
Każdą sesję warsztatową kończy sesja wdrożeniowa. Pracujemy nad wdrożeniem nabytych umiejętności zarówno z zespołem (w terenie) jak i z zarządzającymi. Bawimy się poważnie. Bardzo poważnie.
PODSUMOWANIE

Na koniec spotykamy się z klientem. Podsumowujemy warsztaty. Informujemy, co zrobiliśmy podczas warsztatów. Co zostało zrobione podczas wdrożenia. Rekomendujemy dalsze działania.

Dlaczego warto działać z nami?

Nasz zespół zasilają osoby z dużym doświadczeniem sprzedażowym i zarządczym. Wiemy, że tak mówią wszyscy, ale my mówimy bardzo poważnie!

Ile to już razy Twój zespół miał warsztat ze sprzedaży? Ile razy dostawaliście kilkanaście narzędzi i technik, którymi posługiwaliście się 60 minut? My wiemy, że takie podejście się nie sprawdza. Bierzemy na warsztat zdecydowanie mniej, pracując intensywniej. Pracujemy do uzyskania pewności, że narzędzia weszły w krew, nawyk.

Przed startem warsztatów weryfikujemy, który z kroków w procesie sprzedaży ma kluczowy wpływ na rezultat. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe dla konkretnej firmy. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”.

Każdy warsztat to zadanie wdrożeniowe, które mają wykonać sprzedawcy. Każdy warsztat to praca z managerem nad pilnowaniem wdrożenia w zespole. Lubimy mieć poczucie sensu naszej roboty i realnego wpływu na wyniki zespołów, z którymi pracujemy.

Jeżeli widzimy, że działania nie przyniosą efektu, nie podchodzimy do realizacji. Jesteśmy w takim momencie zawodowym, w którym chcemy robić z klientami wartościowe rzeczy. Na inne nie mamy i nie chcemy mieć czasu.

Na pokładzie naszego zespołu jedna z topowych metodyk sprzedaży na świecie – Sandler Selling System. Jesteśmy franczyzobiorcą metodyki Sandlera w Polsce. Dysponujemy piekielnie skutecznymi narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży i przywracającymi godność w pracy sprzedawców.

Uzyskaj nawet 100% dofinansowania na warsztaty

Z dofinansowania mogą skorzystać małe lub średnie firmy, które zatrudniają minimum 10 pracowników. Zgłoś się do nas, a my zweryfikujemy, czy kwalifikujesz się do programu. Proces uzyskania dofinansowania trwa około 2 miesiące. 

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania?

Rozwiniesz swój zespół sprzedaży. Dostarczysz im wiedzy od praktyków. Wiedzy, którą będą mogli od razu przekuć w działania.

Formalności zostawiasz nam. Nie musisz się niczym zajmować i martwić. Podajesz nam NIP, a my resztę zrobimy za Ciebie.

Warsztaty z dofinansowaniem to pełnowartościowa usługa. Nie będziemy marnować czasu Twojego zespołu. Działamy z nastawieniem na efekt.

Jeśli prowadzisz mikro lub dużą firmę – nic straconego. Porozmawiaj z nami. Znajdziemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć

Zaufali nam

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Akademia Menedżera Sprzedaży
Start programu: 19 października 2022.

Kompleksowy program szkoleniowy opracowany z myślą o potrzebach i wyzwaniach, przed jakimi stają zarządzający sprzedażą. Dołącz, aby doskonalić swój warsztat pod okiem 5 trenerów

i praktyków biznesu.

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!