Warsztaty

Od kilkunastu lat prowadzimy działania rozwojowe dla sił sprzedaży, dla mniejszych i większych zespołów. Dysponujemy piekielnie skutecznymi narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży. 

Prowadzimy warsztaty głownie dla firm B2B i B2B2C. Pracujemy zarówno z polskimi klientami, jak i zagranicznymi korporacjami. Szczególnie jest nam bliska praca z firmami produkcyjnymi, rodzinnymi i technologicznymi.

Gotowy na kolejny krok?
Porozmawiajmy!

Jakie problemy zespołów sprzedaży rozwiązujemy?

Dobrze znamy się na tym, jak doskonalić siły sprzedaży. Tak samo dobrze znamy najczęstsze wyzwania zespołów sprzedaży, takie jak:

To tylko wybrane wyzwania. Uwierz, że jest ich więcej. Bardzo chętnie usiądziemy do rozmowy z Tobą, szefie sprzedaży, i zweryfikujemy, gdzie Twój zespół nieświadomie marnuje potencjał. Pomożemy.

Topowe programy rozwojowe dla zespołów sprzedaży

SZTUKA BUDOWANIA PARTNERSKICH RELACJI


Stop wzajemnej mistyfikacji. Czas na biznesową i komunikacyjną dojrzałość.

SZTUKA MISTRZOWSKIEJ PREZENTACJI


Co i jak mówić, by wgnieść w biurowy fotel?

SALES EXCELLENCE ACADEMY


Sprzedażowe MBA z wykorzystaniem skutecznych narzędzi.

ACCOUNT MANAGEMENT ACADEMY


Jak pracować, by generować wzrosty na obecnych klientach?

SZUKASZ SPECJALNEGO SZKOLENIA?


Jeśli potrzebujesz warsztatów dopasowanych do potrzeb Twojego zespołu, daj nam o tym znać.

Chcesz poznać szczegóły wybranego programu? Potrzebujesz rady, który warsztat wybrać. Daj nam znać!

Każdy warsztat dostosowujemy do klienta. Szyjemy na miarę. Dla firmy. Dla zespołu.

Jak wygląda praca z nami?

DIAGNOSTYKA

Wyłaniamy jedną czynność w procesie sprzedaży, którą chcemy doskonalić lub jedno zdarzenie (np. spotkanie sprzedażowe). Podczas diagnostyki bardzo lubimy jeździć w teren lub być przy rozmowach telefonicznych/video prowadzonych przez zespół sprzedaży.

PROJEKTOWANIE DEDYKOWANYCH WARSZTATÓW DLA FIRM

W zaciszu biura opracowujemy projekt sesji warsztatowych dla Twojego zespołu sprzedaży. Przedstawiamy Tobie propozycję.

PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW

Prowadzimy warsztaty w oparciu o plan. Pracujemy na dużym konkrecie. W 100% w spięciu ze specyfiką Twojego biznesu i potrzebami Twojego zespołu.

WDROŻENIE
Każdą sesję warsztatową kończy sesja wdrożeniowa. Pracujemy nad wdrożeniem nabytych umiejętności zarówno z zespołem (w terenie) jak i z zarządzającymi. Bawimy się poważnie. Bardzo poważnie.
PODSUMOWANIE

Na koniec spotykamy się z klientem. Podsumowujemy warsztaty. Informujemy, co zrobiliśmy podczas warsztatów. Co zostało zrobione podczas wdrożenia. Rekomendujemy dalsze działania.

Dlaczego warto z nami działać?

Nasz zespół zasilają osoby z dużym doświadczeniem sprzedażowym i zarządczym. Wiemy, że tak mówią wszyscy, ale my mówimy bardzo poważnie!

Ile to już razy Twój zespół miał warsztat ze sprzedaży? Ile razy dostawaliście kilkanaście narzędzi i technik, którymi posługiwaliście się 60 minut? My wiemy, że takie podejście się nie sprawdza. Bierzemy na warsztat zdecydowanie mniej, pracując intensywniej. Pracujemy do uzyskania pewności, że narzędzia weszły w krew, nawyk.

Przed startem warsztatów weryfikujemy, który z kroków w procesie sprzedaży ma kluczowy wpływ na rezultat. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe dla konkretnej firmy. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”.

Każdy warsztat to zadanie wdrożeniowe, które mają wykonać sprzedawcy. Każdy warsztat to praca z managerem nad pilnowaniem wdrożenia w zespole. Lubimy mieć poczucie sensu naszej roboty i realnego wpływu na wyniki zespołów, z którymi pracujemy.

Od pierwszej minuty współpracy skupiamy się na celu. Nie robimy sztuki dla sztuki. Jeśli nie widzimy sensu działań, adresujemy to – w myśl zasady „na poważnie albo wcale” Wspólnie szukamy sposobów dojścia do wyników. Gramy do jednej bramki. Gramy fair.

Zawsze mamy dobre intencje i dbamy o interes każdej ze stron. Komunikujemy się otwarcie i wprost. Nie zamiatamy spraw pod dywan. Dotrzymujemy danego słowa. Wspieramy się. Zamiast winnych, szukamy razem rozwiązań. Jesteśmy fair wobec innych.

Uzyskaj nawet 100% dofinansowania na warsztaty

Warsztaty z dofinansowaniem to pełnowartościowa usługa. Nie zmarnujemy czasu Twojego zespołu. Działamy z nastawieniem na efekt. Dostarczamy wiedzę, którą możesz od razu przekuć w działania.

Dla małych lub średnich firm, które zatrudniają minimum 10 pracowników. A jeśli prowadzisz mikro lub dużą firmę, to porozmawiaj z nami. Poszukamy rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania.

Zgłoś się do nas, a my zweryfikujemy, czy kwalifikujesz się do programu. Proces uzyskania dofinansowania trwa około 2 miesiące.

Formalności zostawiasz nam. Nie musisz się niczym zajmować i martwić. Podajesz nam NIP, a my resztę zrobimy za Ciebie.

Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

XII edycja Sandler Selling Camp
Start programu: marzec 2022.

Sandler Selling Camp to seria czterech dwudniowych spotkań, których celem jest wzmocnienie kompetencji sprzedażowych. Między sesjami są kilkutygodniowe przerwy, w czasie których uczestnicy wykonują zadania wdrożeniowe pod okiem trenerów prowadzących. Ich realizacja wzmacnia nabyte umiejętności i umożliwia transfer wiedzy do codziennych praktyk.

Zaufali nam