Warsztaty

Od kilkunastu lat prowadzimy działania rozwojowe dla sił sprzedaży, dla mniejszych i większych zespołów. Prowadzimy warsztaty głownie dla firm B2B i B2B2C. Pracujemy zarówno z polskimi klientami, jak i zagranicznymi korporacjami. Szczególnie jest nam bliska praca z firmami produkcyjnymi, rodzinnymi i technologicznymi. 

Jesteśmy franczyzobiorcą metodyki Sandlera w Polsce. A więc dysponujemy piekielnie skutecznymi narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży.

Szkolenia zamknięte dla zespołów sprzedaży

Gotowy na kolejny krok?
Porozmawiajmy!

Jakie problemy zespołów sprzedaży rozwiązujemy?

Dobrze znamy się na tym, jak doskonalić siły sprzedaży. Tak samo dobrze znamy najczęstsze wyzwania zespołów sprzedaży, takie jak:

To tylko wybrane wyzwania. Uwierz, że jest ich więcej. Bardzo chętnie usiądziemy do rozmowy z Tobą, szefie sprzedaży, i zweryfikujemy, gdzie Twój zespół nieświadomie marnuje potencjał. Pomożemy.

Topowe programy rozwojowe dla zespołów sprzedaży

SZTUKA BUDOWANIA PARTNERSKICH RELACJI


Stop wzajemnej mistyfikacji. Czas na biznesową i komunikacyjną dojrzałość.

SZTUKA MISTRZOWSKIEJ PREZENTACJI


Co i jak mówić, by wgnieść w biurowy fotel?

SALES EXCELLENCE ACADEMY


Sprzedażowe MBA z wykorzystaniem narzędzi metodyki Sandlera.

ACCOUNT MANAGEMENT ACADEMY


Jak pracować, by generować wzrosty na obecnych klientach?

SANDLER FOUNDATIONS PROGRAM


Podstawy prawdopodobnie najskuteczniejszej metodyki sprzedaży na świecie.

SZUKASZ SPECJALNEGO SZKOLENIA?


Jeśli potrzebujesz warsztatów dopasowanych do potrzeb Twojego zespołu, daj nam o tym znać.

Chcesz poznać szczegóły wybranego programu? Potrzebujesz rady, który warsztat wybrać. Daj nam znać!

Każdy warsztat dostosowujemy do klienta. Szyjemy na miarę. Dla firmy. Dla zespołu.

Jak wygląda praca z nami?

DIAGNOSTYKA

Wyłaniamy jedną czynność w procesie sprzedaży, którą chcemy doskonalić lub jedno zdarzenie (np. spotkanie sprzedażowe). Podczas diagnostyki bardzo lubimy jeździć w teren lub być przy rozmowach telefonicznych/video prowadzonych przez zespół sprzedaży.

PROJEKTOWANIE DEDYKOWANYCH WARSZTATÓW DLA FIRM

W zaciszu biura opracowujemy projekt sesji warsztatowych dla Twojego zespołu sprzedaży. Przedstawiamy Tobie propozycję.

PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW

Prowadzimy warsztaty w oparciu o plan. Pracujemy na dużym konkrecie. W 100% w spięciu ze specyfiką Twojego biznesu i potrzebami Twojego zespołu.

WDROŻENIE
Każdą sesję warsztatową kończy sesja wdrożeniowa. Pracujemy nad wdrożeniem nabytych umiejętności zarówno z zespołem (w terenie) jak i z zarządzającymi. Bawimy się poważnie. Bardzo poważnie.
PODSUMOWANIE

Na koniec spotykamy się z klientem. Podsumowujemy warsztaty. Informujemy, co zrobiliśmy podczas warsztatów. Co zostało zrobione podczas wdrożenia. Rekomendujemy dalsze działania.

Dlaczego warto z nami działać?

Nasz zespół zasilają osoby z dużym doświadczeniem sprzedażowym i zarządczym. Wiemy, że tak mówią wszyscy, ale my mówimy bardzo poważnie!

Ile to już razy Twój zespół miał warsztat ze sprzedaży? Ile razy dostawaliście kilkanaście narzędzi i technik, którymi posługiwaliście się 60 minut? My wiemy, że takie podejście się nie sprawdza. Bierzemy na warsztat zdecydowanie mniej, pracując intensywniej. Pracujemy do uzyskania pewności, że narzędzia weszły w krew, nawyk.

Przed startem warsztatów weryfikujemy, który z kroków w procesie sprzedaży ma kluczowy wpływ na rezultat. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe dla konkretnej firmy. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”.

Każdy warsztat to zadanie wdrożeniowe, które mają wykonać sprzedawcy. Każdy warsztat to praca z managerem nad pilnowaniem wdrożenia w zespole. Lubimy mieć poczucie sensu naszej roboty i realnego wpływu na wyniki zespołów, z którymi pracujemy.

Od pierwszej minuty współpracy skupiamy się na celu. Nie robimy sztuki dla sztuki. Jeśli nie widzimy sensu działań, adresujemy to – w myśl zasady „na poważnie albo wcale” Wspólnie szukamy sposobów dojścia do wyników. Gramy do jednej bramki. Gramy fair.

Na pokładzie naszego zespołu jedna z topowych metodyk sprzedaży na świecie – Sandler Selling System. Jesteśmy franczyzobiorcą metodyki Sandlera w Polsce. Dysponujemy piekielnie skutecznymi narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży i przywracającymi godność w pracy sprzedawców.

Uzyskaj nawet 100% dofinansowania na warsztaty

Warsztaty z dofinansowaniem to pełnowartościowa usługa. Nie zmarnujemy czasu Twojego zespołu. Działamy z nastawieniem na efekt. Dostarczamy wiedzę, którą możesz od razu przekuć w działania.

Dla małych lub średnich firm, które zatrudniają minimum 10 pracowników. A jeśli prowadzisz mikro lub dużą firmę, to porozmawiaj z nami. Poszukamy rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania.

Zgłoś się do nas, a my zweryfikujemy, czy kwalifikujesz się do programu. Proces uzyskania dofinansowania trwa około 2 miesiące.

Formalności zostawiasz nam. Nie musisz się niczym zajmować i martwić. Podajesz nam NIP, a my resztę zrobimy za Ciebie.

Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

XII edycja Sandler Selling Camp
Start programu: marzec 2022.

Sandler Selling Camp to seria czterech dwudniowych spotkań, których celem jest wzmocnienie kompetencji sprzedażowych. Między sesjami są kilkutygodniowe przerwy, w czasie których uczestnicy wykonują zadania wdrożeniowe pod okiem trenerów prowadzących. Ich realizacja wzmacnia nabyte umiejętności i umożliwia transfer wiedzy do codziennych praktyk.

Zaufali nam