Szkolenia i warsztaty sprzedażowe B2B

Od kilkunastu lat prowadzimy działania rozwojowe dla sił sprzedaży w firmach B2B, dla mniejszych i większych zespołów. Dysponujemy piekielnie skutecznymi narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży. 

Prowadzimy warsztaty głownie dla firm B2B i B2B2C. Pracujemy zarówno z polskimi klientami, jak i zagranicznymi korporacjami. Szczególnie jest nam bliska praca z firmami produkcyjnymi, rodzinnymi i technologicznymi.

Szukasz warsztatów i szkoleń sprzedażowych? Porozmawiajmy!

Zostaw kontakt do siebie. Zadzwonimy, aby omówić szkolenie dla Twojego zespołu.

Jakie problemy zespołów sprzedaży rozwiązujemy?

Dobrze znamy się na tym, jak doskonalić siły sprzedaży. Tak samo dobrze znamy najczęstsze wyzwania zespołów sprzedaży, takie jak:

To tylko wybrane wyzwania. Uwierz, że jest ich więcej. Bardzo chętnie usiądziemy do rozmowy z Tobą, szefie sprzedaży, i zweryfikujemy, gdzie Twój zespół nieświadomie marnuje potencjał. Pomożemy.

Topowe programy rozwojowe dla zespołów sprzedaży B2B

TECHNIKI POZYSKIWANIA KLIENTA


Unikniesz frustracji przy wykonywaniu kolejnych telefonów. Będziesz pracować mądrze.

SZTUKA PREZENTACJI OFERTY


Podczas szkolenia skupimy się na tym „jak mówić”, by porwać publikę i „co mówić”.

TECHNIKI BUDOWANIA PARTNERSKIEJ RELACJI


Twój zespół będzie gotowy następnego dnia, aby działać w duchu partnerskich relacji.

TECHNIKI ZAMYKANIA SPRZEDAŻY


Poznasz i przećwiczysz zasady, jak pomóc klientowi w procesie zakupu.

METODY BADANIA POTRZEB KLIENTA


Dowiesz się, jak przeprowadzić badania potrzeb. Jak to zrobić w sposób jasny dla klienta.

SZUKASZ SPECJALNEGO SZKOLENIA?


Każdy warsztat dostosowujemy do klienta. Szyjemy na miarę. Dla firmy. Dla zespołu.

Jak wygląda praca z nami?

DIAGNOSTYKA

Wyłaniamy jedną czynność w procesie sprzedaży, którą chcemy doskonalić lub jedno zdarzenie (np. spotkanie sprzedażowe). Podczas diagnostyki bardzo lubimy jeździć w teren lub być przy rozmowach telefonicznych/video prowadzonych przez zespół sprzedaży.

PROJEKTOWANIE DEDYKOWANYCH SZKOLEŃ I WARSZTATÓW DLA FIRM

W zaciszu biura opracowujemy projekt sesji warsztatowych dla Twojego zespołu sprzedaży. Przedstawiamy Tobie propozycję.

PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Prowadzimy warsztaty w oparciu o plan. Pracujemy na dużym konkrecie. W 100% w spięciu ze specyfiką Twojego biznesu i potrzebami Twojego zespołu.

WDROŻENIE

Każdą sesję szkoleniową, warsztatową kończy sesja wdrożeniowa. Pracujemy nad wdrożeniem nabytych umiejętności zarówno z zespołem (w terenie) jak i z zarządzającymi. Bawimy się poważnie. Bardzo poważnie.

PODSUMOWANIE

Na koniec spotykamy się z klientem. Podsumowujemy warsztaty. Informujemy, co zrobiliśmy podczas warsztatów. Co zostało zrobione podczas wdrożenia. Rekomendujemy dalsze działania.

Dlaczego warto z nami działać?

Nasz zespół zasilają osoby z dużym doświadczeniem sprzedażowym i zarządczym. Wiemy, że tak mówią wszyscy, ale my mówimy bardzo poważnie! Nasi eksperci mają średnio 20 lat doświadczenia!

Ile to już razy Twój zespół miał warsztat ze sprzedaży? Ile razy dostawaliście kilkanaście narzędzi i technik, którymi posługiwaliście się 60 minut? My wiemy, że takie podejście się nie sprawdza. Bierzemy na warsztat zdecydowanie mniej, pracując intensywniej. Pracujemy do uzyskania pewności, że narzędzia weszły w krew, nawyk.

Przed startem szkoleń i warsztatów weryfikujemy, który z kroków w procesie sprzedaży ma kluczowy wpływ na rezultat. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe dla konkretnej firmy. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”.

Każde szkolenie, każdy warsztat to zadanie wdrożeniowe, które mają wykonać sprzedawcy. Każdy warsztat to praca z managerem nad pilnowaniem wdrożenia w zespole. Lubimy mieć poczucie sensu naszej roboty i realnego wpływu na wyniki zespołów, z którymi pracujemy.

Od pierwszej minuty współpracy skupiamy się na celu. Nie robimy sztuki dla sztuki. Jeśli nie widzimy sensu działań, adresujemy to – w myśl zasady „na poważnie albo wcale” Wspólnie szukamy sposobów dojścia do wyników. Gramy do jednej bramki. Gramy fair.

Zawsze mamy dobre intencje i dbamy o interes każdej ze stron. Komunikujemy się otwarcie i wprost. Nie zamiatamy spraw pod dywan. Dotrzymujemy danego słowa. Wspieramy się. Zamiast winnych, szukamy razem rozwiązań. Jesteśmy fair wobec innych.

Uzyskaj nawet 100% dofinansowania na szkolenia i warsztaty

Szkolenia z dofinansowaniem to pełnowartościowa usługa.

Nie zmarnujemy czasu Twojego zespołu. Działamy z nastawieniem na efekt. Dostarczamy wiedzę, którą możesz od razu przekuć w działania.

Dla małych lub średnich firm, które zatrudniają minimum 10 pracowników. A jeśli prowadzisz mikro lub dużą firmę, to porozmawiaj z nami. Poszukamy rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania.

Zgłoś się do nas, a my zweryfikujemy, czy kwalifikujesz się do programu. Proces uzyskania dofinansowania trwa około 2 miesiące.

Formalności zostawiasz nam. Nie musisz się niczym zajmować i martwić. Podajesz nam NIP, a my resztę zrobimy za Ciebie.

Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

XII edycja Sandler Selling Camp
Start programu: marzec 2022.

Sandler Selling Camp to seria czterech dwudniowych spotkań, których celem jest wzmocnienie kompetencji sprzedażowych. Między sesjami są kilkutygodniowe przerwy, w czasie których uczestnicy wykonują zadania wdrożeniowe pod okiem trenerów prowadzących. Ich realizacja wzmacnia nabyte umiejętności i umożliwia transfer wiedzy do codziennych praktyk.

Zaufali nam

Często zadawane pytania

Nasi eksperci mają średnio 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Nie zatrudniamy juniorów. Pracują u nas praktycy biznesu, sprzedaży i marketingu. Oni zjedli na tym zęby. Spędzili setki godzin na salach szkoleniowych. Nasi szkoleniowcy dopasują szkolenie do potrzeb Twojego zespołu.

Przed szkoleniem poznajemy Twoją branżę. Wykonujemy krótki wywiad w celu poznania jej specyfiki. Dopasowujemy program to Twoich potrzeb i Twojego zespołu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z naszych szkoleń sprzedażowych, jeśli prowadzisz niewielki zespół sprzedażowy, np. 3-osobowy. Nie musisz prowadzić dużej firmy, by z nami współpracować.

Cena za dzień naszych szkoleń sprzedażowych do 6 tys. zł. W zakres naszych działań wchodzi również przygotowanie do szkoleń. Przeprowadzamy diagnozę. Zagłębiamy się w Twój produkt lub usługę. Na poważnie. Z snajperską precyzją.

Wszystko zależy od tego, jak sprawnie wprowadzisz zmiany w swoim zespole. Natomiast nasza praca nie musi kończyć się wraz z końcem szkolenia. Jeśli chcesz, wesprzemy Twój zespół we wdrożeniu tego, co wypracowaliśmy.