Dołącz do programu partnerskiego

Sprawiamy, że sprzedaż w firmach przestaje być dziełem przypadku. Usprawniamy procesy, tworzymy narzędzia, budujemy zespoły. Wprawiamy machinę sprzedaży w ruch. Dzięki nam biznes się kręci. A nas kręci dobra robota.

Dołącz do naszego programu partnerskiego i pomóż zaprzyjaźnionym firmom przenieść sprzedaż na wyższy poziom. Otrzymasz prowizję za każdym razem, gdy ktoś skorzysta z usług 321 GROW z Twojego polecenia.

 

Wypełnij formularz, aby dołączyć do programu partnerskiego

Do programu szczególnie zapraszamy

Co otrzymasz

prowizję od sprzedaży od każdego poleconego klienta
od 5 do 10% prowizji od sprzedaży dla Ciebie
co miesięczną wypłatę prowizji
stałe źródło przychodu

Dlaczego warto działać z nami?

Nasz zespół zasilają osoby z dużym doświadczeniem sprzedażowym i zarządczym. Wiemy, że tak mówią wszyscy, ale my mówimy bardzo poważnie!

Od pierwszej minuty współpracy. Nie mamy na myśli „5” na ankiecie satysfakcji. Mamy na myśli mierzalny i konkretny rezultat. Taki jak choćby wzrost sprzedaży o 40% rok do roku, pozyskanie 50 nowych klientów w ciągu 12 miesięcy.

Nie lubimy miękkiej gry. Konsultanckiego „to zależy”. Udzielania informacji zwrotnej „na kanapkę”. Hołdujemy zasadzie partnerskiej relacji. Dobrej intencji. Jesteśmy od roboty, często brudnej roboty. Nie boimy się jej wykonywać.

Dajemy od siebie więcej niż inni oczekują. Łączymy klientów dla wspólnego biznesu. Wychodzimy z inicjatywą, dzielimy się pomysłami, szukamy rozwiązań. Działamy dla wspólnego dobra.

Liczne rekomendacje potwierdzają naszą skuteczność.​

Wspaniała praca wykonana przez 321 GROW, nie tylko pod kątem przeprowadzonego szkolenia dla naszego zespołu sales, ale również rzeczowe i profesjonalne wsparcie przy rekrutacji kandydatów na miejsce szefa obszaru. Wszystko sprawnie i w zgodzie z naszymi założeniami.Bartosz Troński

VP/Head of B2B, eBilet Polska

Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla firmy 321 GROW za ich zaangażowanie w dostarczanie wartościowych narzędzi i edukacyjnych rozwiązań. Ich wkład w rozwijanie umiejętności i kompetencji zasługuje na podziw. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich wsparcie i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne projekty.


Sebastian Rogiński

Wiceprezes Zarządu, Netsu

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To, co najbardziej cenię, to fakt, że robią end-to-end. Zrobiliśmy analizę win-loss i miałem ze strony zespołu dostałem pełen consulting. W pełni polecam.

 

 

 

Artur Zyzak

XPLUS SA

Zaufali nam

Zyskaj dodatkowe źródło dochodów poprzez polecanie sprawdzonej firmy doradczo-szkoleniowej

Często zadawane pytania

Zależy nam, aby nasi partnerzy polecali nas do firm, którym naprawdę możemy pomóc. Nie zależy nam na przypadkowości. Dlatego też po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że taki model współpracy jest dla obu stron dobry.

Tak, obecnie program partnerski kierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. 

Nie. Z nami możesz tylko zarabiać 🙂 

To zależy od liczby poleconych przez Ciebie klientów oraz wartości współpracy. Otrzymasz 10% prowizji od wartości trzech pierwszych faktur wystawionych dla poleconego przez Ciebie klienta oraz 5% od kolejnych faktur – przez cały czas trwania współpracy z poleconym klientem. 

Twoją prowizję wypłacimy Ci po zakończeniu miesiąca na podstawie wystawionej faktury.