Trening Perswazyjnego Negocjatora

JAK WYKORZYSTAĆ TECHNIKI NEGOCJACYJNE W SPRZEDAŻY?

Twoi handlowcy nie radzą sobie z obiekcjami klientów? Zwłaszcza w relacji z dużymi graczami. Zgadzają się na ustępstwa, które Cię słono kosztują? Akceptują niską marżę? Nie musi tak być. Stworzyliśmy szkolenie, które zmieni tę sytuację. I wynik zespołu handlowego.

Nasz program szkoleniowy łączy wiedzę z zakresu psychologii, strategii negocjacyjnych oraz technik perswazji.

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów i managerów sprzedaży, oraz osób odpowiedzialnych za budowanie partnerstw i business development.

Zamów Trening Perswazyjnego Negocjatora, a wyposażymy Twój zespół w niezbędne umiejętności pozwalające na skuteczne i bardziej świadome prowadzenie negocjacji z kontrahentami B2C i B2B. 

Chcesz odmienić sytuację i wynik Twojego zespołu handlowego?

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o szkoleniu dopasowanym do potrzeb Twojego zespołu.

Korzyści dla firmy

Dzięki szkoleniu uczestnicy:

Nauczą się, jak skutecznie wpływać na rozmówców i kierować przebiegiem negocjacji.

Nauczą się odczytywać sygnały niewerbalne wysyłane przez rozmówców oraz używać języka ciała do wzmocnienia pozycji negocjacyjnej.

Dowiedzą się, jak kontrolować własne emocje i radzić sobie ze stresem, co pomoże utrzymać jasność umysłu podczas negocjacji.

Zdobędą wiedzę, jak efektywnie przygotować się do negocjacji, w tym przeanalizować potrzeby i oczekiwania drugiej strony.

Poznają zaawansowane techniki negocjacyjne, które zwiększą skuteczność w osiąganiu celów.

Pracujemy w oparciu o:

Interaktywne warsztaty i ćwiczenia – uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego uczestnictwa w praktycznych ćwiczeniach i symulacjach.

Analizy przypadków – omówienie rzeczywistych przypadków negocjacyjnych i wypracowanie optymalnych strategii działania.

Sesje Q&A – sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami, które pozwolą na rozwianie wątpliwości i pogłębienie wiedzy.

Feedback i ocenę – oceniamy postępy uczestników. Prowadzimy indywidualne sesje feedbackowe, mające na celu dopasowanie metodyki szkolenia do potrzeb uczestników.

Kluczowe informacje
o szkoleniu

liczebność grupy: do 16 osób
czas trwania: 2 dni
cena za szkolenie: 5 tys. zł/dzień

Szkolenie prowadzi:

Wojciech Sambor

Sales & Management Expert

Doświadczony praktyk sprzedaży i negocjacji, trener i konsultant. Przez 15 lat rozwijał zespoły i struktury sprzedażowe, projektował procesy i modele negocjacyjne oraz nowatorskie szkolenia negocjacyjnych w biznesie.

Tematy poruszane na szkoleniu:

  1. Opanowanie i naturalność negocjatora – jak skutecznie wpływać na rozmówców i kierować przebiegiem negocjacji.
  2. Strategie i taktyki negocjacyjne – najlepsze praktyki jak naturalnie stosować zaawansowane techniki negocjacyjne.
  3. Analiza zachowań i komunikacja niewerbalna – nauka odczytywania sygnałów wysyłanych przez rozmówców oraz świadomego używania języka ciała do wzmocnienia pozycji negocjacyjnej.
  4. Zarządzanie emocjami i stresem – techniki kontrolowania własnych emocji i radzenia sobie ze stresem, by unikać błędów.
  5. Etyka i odpowiedzialność negocjatora – rozumienie i stosowanie etycznych zasad w negocjacjach, wzmacniające reputację i budujące zaufanie i kiedy perswazja zaczyna działać przeciwko Tobie.
  6. Przygotowanie do negocjacji – metody efektywnego przygotowania się do negocjacji i planowania strategii. 
  7. Symulacje i praktyczny trening negocjatora – zastosowanie zdobytej wiedzy w praktycznych ćwiczeniach, scenariuszach i grach turniejowych, które odzwierciedlają realia biznesowe.
  8. Stosowane metody – interaktywne warsztaty i ćwiczenia, analizy przypadków, sesje Q&A: feedback personalizowany.

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia

Przed startem szkoleń spotykamy się, aby omówić potrzeby Twojego zespołu sprzedaży. Weryfikujemy je. Często kwestionujemy. Zawsze w dobrej intencji. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”.

Bierzemy na warsztat jeden wybrany i bardzo konkretny temat z zakresu sprzedaży. Skupiamy się na nim i go doskonalimy. Ćwiczymy, praktykujemy, warsztatujemy. Dokręcamy śrubkę aż do skutku. Bo wiemy, że sprzedaż to fach, w którym liczą się detale. 

Od pierwszych chwil skupiamy się na tym, aby szkolenie dla zespołu sprzedaży B2B miało sens. Ustalamy cele. Weryfikujemy potrzebę szkoleniową. Projektujemy warsztat dopasowany do danej organizacji. Nasza praca nie kończy się wraz z końcem szkolenia. Wspieramy zespoły i asystujemy we wdrożeniu tego, co wypracowali podczas warsztatu. 

Zaufali nam

Poznaj techniki negocjacji, które zwiększą wynik sprzedaży