Szkolenia sprzedażowe dla firm B2B

Wciąż brakuje Ci leadów. Procesy sprzedaży się przeciągają. Klienci zgłaszają te same obiekcje. Handlowcy dwoją się i troją, by dopiąć target sprzedaży. A dowiezienie wyników spędza Ci sen z powiek. Brzmi znajomo?

Wiemy, jak to zmienić. Na co dzień sprawiamy, że sprzedaż w firmach przestaje być dziełem przypadku. Bez oklepanych szkoleń. Bez straty czasu. Bez przepalania budżetu. Dzięki nam Twój zespół będzie wiedział, co zrobić, aby osiągać wyniki. Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe.

Wypełnij formularz. Zadzwonimy do Ciebie. A Ty opowiesz nam o swoich celach i wyzwaniach. Zaprojektujemy szkolenie sprzedażowe, po którym nie będziesz martwić się o wynik. Na koniec miesiąca. Na koniec kwartału. Na koniec roku. Będziesz spać spokojnie.

Prowadzimy szkolenia sprzedażowe stacjonarne. Preferujesz szkolenia sprzedażowe online? Również daj nam znać. I przenieś swoją sprzedaż na wyższy poziom. 

Zapytaj o szkolenie sprzedażowe dla Twojego zespołu

Zostaw kontakt do siebie. Zadzwonimy, aby omówić wyzwania i potrzeby Twojego zespołu.

W czym pomagamy

Podczas szkoleń sprzedażowych pomagamy wypracować narzędzia, które wspierają zespoły w osiąganiu wyznaczonych celów, a managerów w zarządzaniu systemowym. Asystujemy we wdrożeniu działań i ich doskonaleniu. Szkolenia sprzedażowe zwiększą efektywność Twoich działań.

Nasze szkolenia sprzedażowe dla zespołów handlowych pomagają zbudować procesy pozyskiwania i utrzymania klienta. Wypracowujemy najbardziej skuteczne sposoby docierania i rozwijania współpracy z klientami. Szkolenia sprzedażowe pozwolą Ci usprawnić proces sprzedaży.

Wierzymy, że sprzedaż to fach. Dlatego handlowcy wymagają ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Wykorzystaj szkolenia sprzedażowe. Nasze szkolenia dla zespołów sprzedaży pomagają przećwiczyć i doskonalić kluczowe umiejętności sprzedażowe. 

Poznaj nasze popularne szkolenia sprzedażowe

Twój zespół nauczy się, jak skutecznie prowadzić rozmowę przez telefon, której celem jest pozyskanie nowego klienta. Dowiesz się, jak przygotować wiadomość email, która ma zainicjować spotkanie z potencjalnym klientem.

Unikniesz frustracji przy wykonywaniu kolejnych telefonów. Będziesz pracować mądrze, a nie ciężko. Będziesz wiedzieć, jak i gdzie szukać potencjalnych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Doradztwo w sprzedaży B2B

Podczas szkolenia skupimy się na tym „jak mówić”, by porwać publikę i „co mówić”. Wlejemy w wypowiedzi Twojego zespołu konkret. Wszak, co mówimy, jest ważniejsze od tego, jak mówimy. 

Podczas szkolenia będziemy pracować na realnych case’ach Twojego zespołu. Zaplanujemy zadania wdrożeniowe i pomożemy Ci je monitorować. Wypracowane prezentacje będą gotowcem do realnych prezentacji. Do wykorzystania już dzień po warsztatach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pokażemy Ci, jak budowanie partnerskich relacji przełoży się na realny wzrost sprzedaży lub oszczędzi czas Twojemu zespołowi. Dowiesz się, jak zadbać o dobrą relację z klientem w duchu poszanowania interesów każdej ze stron.

Skupimy się na tym „co mówić” i jak słuchać”. Podczas pracy warsztatowej będziemy pracować na realnych case’ach Twojego zespołu. Twój zespół będzie gotowy następnego dnia, aby działać w duchu partnerskich relacjiZaplanujemy zadania wdrożeniowe i pomożemy Ci je monitorować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Consulting sprzedażowy
Consulting sprzedaży

Twój zespół dowie się, jakie są sprawdzone i skuteczne techniki zamykania sprzedaży. Będziemy pracować na realnych case’ach Twojego zespołu. Poznasz i przećwiczysz zasady, jak pomóc klientowi w procesie zakupu.

Twój zespół udoskonali umiejętności zamykania sprzedaży. Tym sposobem unikniesz przeciągających się procesów zakupowych i zwiększysz procent zamykanych sprzedaży. Następnie zaplanujemy zadania wdrożeniowe i pomożemy Ci je monitorować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiesz się, jak przeprowadzić badania potrzeb. Jak to zrobić w sposób zrozumiały i jasny dla klienta. Rozwiniesz umiejętność rozmowy z klientem.

Poznasz i przećwiczysz techniki angażowania klienta w proces badania potrzeb. Uporządkujesz swoją wiedzę. Nabędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz sprawniej prowadzić spotkania sprzedażowe.

Chcesz wiedzieć więcej?

Potrzebujesz szkolenia ze sprzedaży skrojonego na miarę dla Twojego zespołu? Napisz do nas! Dopasujemy temat i przygotujemy program szkolenia dopasowany do potrzeb Twojej organizacji.

Akademia Menedżera Sprzedaży - nowa edycja od marca 2024

Akademia Menedżera Sprzedaży to otwarty program szkoleniowy. Został opracowany z myślą o potrzebach i wyzwaniach, przed jakimi stają szefowie sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń sprzedażowych

Przed startem szkoleń spotykamy się, aby omówić potrzeby Twojego zespołu sprzedaży. Weryfikujemy je. Często kwestionujemy. Zawsze w dobrej intencji. Dopiero potem projektujemy działania warsztatowe. Nie uczymy tym samym bramkarza strzelać rzutów karnych. Unikamy głosów z sali „ale to nie dla mnie”. Doskonalimy program wybranego szkolenia ze sprzedaży. 

Szkolenia sprzedażowe zaczynamy od wzięcia na warsztat jeden wybrany i bardzo konkretny temat z zakresu sprzedaży. Skupiamy się na nim i go doskonalimy. Ćwiczymy, praktykujemy, warsztatujemy. Dokręcamy śrubkę aż do skutku. Bo wiemy, że sprzedaż to fach, w którym liczą się detale. Menedżerowie sprzedaży też to wiedzą. Dlatego wiedzą, że kompleksowy program szkoleniowy to za mało. 

Od pierwszych chwil skupiamy się na tym, aby szkolenie dla zespołu sprzedaży B2B miało sens. Ustalamy cele. Weryfikujemy potrzebę szkoleniową. Projektujemy praktyczne warsztaty dopasowane do danej organizacji. Nasza praca nie kończy się wraz z końcem szkolenia. Wspieramy zespoły i asystujemy we wdrożeniu tego, co wypracowali podczas warsztatu. Już teraz sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe.

Zapytaj o szkolenie sprzedażowe dla Twojego zespołu

Szkolenia handlowe prowadzą

Agnieszka Zawadka

Sales & Marketing Expert

Ekspertka marketingu z duszą pedagoga. Doświadczona w zarządzaniu marketingiem, generowaniu szans sprzedaży oraz zarządzaniu spółką technologiczną. Specjalizuje się w działaniach inbound i content marketingowych. Skupia się na projektowaniu efektywnej współpracy zespołów marketingu i sprzedaży, głównie rozwiązań B2B oraz w modelu SaaS.

Paweł Ciszak

Sales & Management Expert

Doświadczony w sprzedaży, zarządzaniu, rekrutacji i prowadzeniu firmy. Przeszedł drogę od sprzedawcy przez menedżera sprzedaży po dyrektora i szefa regionu. Szkolił się m.in. z amerykańskimi komandosami, trenerami Mistrzów Świata, himalaistami, medalistami olimpijskimi, czy wielokrotnymi Mistrzami Polski w różnych dyscyplinach sportowych.

Jak pracujemy

DIAGNOSTYKA

Diagnozujemy lukę, która powstrzymuje Ciebie i Twój zespół sprzedaży przed osiąganiem wyników. Odpowiedni audyt ma ogromne znaczenie.

PROJEKTOWANIE 

Opracowujemy projekt sesji warsztatowych dla Twojego zespołu sprzedaży i przedstawiamy Tobie propozycję.

REALIZACJA

Prowadzimy warsztaty w oparciu o plan. Pracujemy na dużym konkrecie. W 100% w spięciu ze specyfiką Twojego biznesu i potrzebami zespołu w Twojej firmie.

EWALUACJA

Na koniec spotykamy się z Tobą i podsumowujemy warsztaty. Rekomendujemy dalsze działania z obszaru sprzedaży.

WDROŻENIE

Pomagamy we wdrożeniu. Nie zostajesz z tym sam. Pracujemy nad wdrożeniem nabytych umiejętności.

 

Zamów szkolenie sprzedażowe i osiągaj więcej!

Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Zaufali nam

Zamów szkolenie sprzedażowe dla Twojego zespołu!

Lub skorzystaj z consultingu sprzedażowego!

Często zadawane pytania

Nasi eksperci mają średnio 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Nie zatrudniamy juniorów. Pracują u nas praktycy biznesu, sprzedaży i marketingu. Oni zjedli na tym zęby. Spędzili setki godzin na salach szkoleniowych. Nasi szkoleniowcy dopasują szkolenie do potrzeb Twojego zespołu.

Przed szkoleniem poznajemy Twoją branżę. Wykonujemy krótki wywiad w celu poznania jej specyfiki. Dopasowujemy program to Twoich potrzeb i Twojego zespołu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z naszych szkoleń sprzedażowych, jeśli prowadzisz niewielki zespół sprzedażowy, np. 3-osobowy. Nie musisz prowadzić dużej firmy, by z nami współpracować.

Cena za dzień naszych szkoleń sprzedażowych do 6 tys. zł. W zakres naszych działań wchodzi również przygotowanie do szkoleń. Przeprowadzamy diagnozę. Zagłębiamy się w Twój produkt lub usługę. Na poważnie. Z snajperską precyzją.

Wszystko zależy od tego, jak sprawnie wprowadzisz zmiany w swoim zespole. Natomiast nasza praca nie musi kończyć się wraz z końcem szkolenia. Jeśli chcesz, wesprzemy Twój zespół we wdrożeniu tego, co wypracowaliśmy.