Techniki zamykania sprzedaży

Szkolenie dla firm B2B

Zamykanie sprzedaży jest najtrudniejszym etapem w procesie sprzedaży. Tak powiedziało nam wielu handlowców, z którymi pracowaliśmy. Dlaczego tak jest?


– Bo klient przeciąga decyzję.
– Bo klient nie jest przekonany, czy rozwiązanie jest dla niego.
– Bo być może za mocno naciskasz na zakup.


Powodów na zbyt długie zamknięcie sprzedaży może być wiele.

Znamy większość z nich. Dlatego wiemy, że zamykanie sprzedaży to nie jedno zdanie, czy jeden moment w procesie sprzedażowym. To cała sekwencja małych sygnałów, które otrzymujemy od klienta. Zamknięcie sprzedaży powinno być naturalną konsekwencją tego, co zrobiliśmy wcześniej. Zamykanie sprzedaży to nic innego jak pomoc klientowi w procesie podejmowania decyzji.

Chcesz się przekonać? Zamów szkolenie, które przygotujemy dla Twojego zespołu. Poznaj najlepsze techniki zamykania sprzedaży.

Chcesz, aby Twoi handlowcy zamykali więcej szans sprzedaży?

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o szkoleniu dopasowanym do potrzeb Twojego zespołu.

Do programu szczególnie zapraszamy

Kluczowe informacje
o szkoleniu

liczebność grupy: do 12 osób
czas trwania: 2 dni
cena za szkolenie: 5 tys. zł/dzień

Dzięki szkoleniu

Poznasz skuteczne techniki zamykania sprzedaży, które będą pasowały do Twojego procesu sprzedaży

Zwiększysz procent zamykanych sprzedaży

Unikniesz przeciągających się procesów zakupowych

Poznasz i przećwiczysz zasady, jak pomóc klientowi w procesie zakupu, by podjął szybką decyzję

Udoskonalisz umiejętność budowania zaangażowania danego klienta w proces zamykania sprzedaży w naturalny sposób

Jak pracujemy

Przed szkoleniem poznajemy Twoją branżę, wykonujemy krótki wywiad w celu poznania jej specyfiki. Dopasowujemy program to potrzeby klienta.

Na początek szkolenia z technik zamykania sprzedaży dajemy Ci wsad merytoryczny, który jest niezbędny w skutecznym zamknięciu sprzedaży.

Podczas szkolenia podstawową metodą pracy jest praca warsztatowa. Pracujemy w parach, w podgrupach, z trenerem. Pracujemy na przykładach z Twojej branży.

Pomiędzy ćwiczeniami jeszcze raz otrzymujesz kolejną porcję wiedzy z technik finalizacji sprzedaży.

Po każdym ćwiczeniu otrzymujesz informację zwrotną, która pomaga rozwinąć świadomość swoich własnych talentów i rezerw. 

Nasza praca nie kończy się wraz z końcem szkolenia. Jeśli chcesz, wesprzemy Twój zespół we wdrożeniu tego, co wypracowaliśmy.

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia

Przed startem szkoleń spotykamy się, aby omówić potrzeby Twojego zespołu sprzedaży. Weryfikujemy je. Często kwestionujemy. Zawsze w dobrej intencji. Słuchamy, co klient mówi. Dopiero potem projektujemy działania, dzięki którym poznasz techniki finalizacji sprzedaży.

Bierzemy na warsztat jeden wybrany i bardzo konkretny temat z zakresu sprzedaży. W tym przypadku jest to zamykanie sprzedaży. Skupiamy się na nim i go doskonalimy. Ćwiczymy, praktykujemy, warsztatujemy. Dokręcamy śrubkę aż do skutku. Pomożemy Ci zwiększyć skuteczność sprzedaży.

Od pierwszych chwil skupiamy się na tym, aby szkolenie dotyczące zamknięcia sprzedaży dla zespołu sprzedaży B2B miało sens. Ustalamy cele. Weryfikujemy potrzebę szkoleniową. Projektujemy warsztat z finalizacji sprzedaży dopasowany do danej organizacji. 

Zapytaj o szkolenie z zamykania sprzedaży

Zaufali nam

Zamykaj więcej szans sprzedaży