O nas

Wdrażamy zmiany, które zamieniają cele na wyniki. Doskonalimy procesy marketingowe, sprzedażowe i zarządcze. Łączymy różne perspektywy. Patrzymy szeroko. Działamy z nastawieniem na rezultat. Na poważnie albo wcale.

Wierzymy w partnerstwo dla wspólnych wyników. Dlatego zawsze mamy dobrą intencję i troszczymy się o interesy klienta. Dowozimy to, co ma być zrobione. Po prostu znamy się na dobrej robocie. Jesteśmy na takim etapie, że nie musimy. Nie musimy podejmować każdej współpracy. Nie musimy robić tego, w co nie wierzymy. Nie musimy pracować z firmami, którym nie chce się zaangażować i zakasać rękawów do pracy.

Ale kiedy już podejmujemy rękawicę, implementujemy kluczowe procesy i narzędzia, które wypracowujemy wspólnie z klientem. Skąd wiemy, co jest potrzebne? Przed podjęciem współpracy robimy rozszerzoną diagnostykę stanu faktycznego. Nie zgadujemy. Nie domyślamy się. Nie strzelamy w ciemno. Wyłaniamy to, co ważne w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu, i to wdrażamy. Bo potrafimy też zejść do działań operacyjnych. Wykonywać je z klientem lub za klienta. Nie boimy się brudzić rąk robotą. Dobrą robotą. Na rzecz klienta i z klientem. Gramy o wynik.

Pomagamy zarządzającym zabezpieczyć rozwój biznesu, managerów wspieramy w przejęciu kontroli nad machiną marketingowo-sprzedażową, a zespołom przywracamy skuteczność w działaniu. Sprawiamy, że biznes się kręci. A nas kręci dobra robota.

Szkolenia marketingowe – 321 GROW

Dowiedz się, jak możemy Cię wesprzeć

Arek Chludziński

Arkadiusz Chludziński

Board Member

³ Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska, Deloitte, PwC, Sandler Training Polska. Były Partner i Head of algorytmia Sprzedaży. Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładowca AGH i ALK. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing.

² W 321 GROW odpowiada za projekty wdrożeniowe w duchu rezultatu oraz rozwojowe dedykowane siłom sprzedaży.

¹ Specjalizacje: budowanie procesów sprzedaży, strategie pozyskania klienta, sztuka sprzedażowej prezentacji.

Agnieszka Zawadka

Agnieszka Zawadka

Board Member

³ Ekspertka marketingu z duszą pedagoga. Doświadczona w zarządzaniu marketingiem, generowaniu szans sprzedaży oraz zarządzaniu spółką technologiczną. Specjalizuje się w działaniach inbound i content marketingowych. Skupia się na projektowaniu efektywnej współpracy zespołów marketingu i sprzedaży, głównie rozwiązań B2B oraz w modelu SaaS. Dotychczas wspierała m.in. Leanpassion, Goldenline, Livespace, Webankieta, Callpage i wiele innych.

² W 321 GROW dba o rozwój biznesu, wdraża działania marketingowe i koordynuje projekty rekrutacyjne.

¹ Specjalizacje: zarządzanie marketingiem b2b, customer development, budowanie zespołów.

Kamil Truszkowski

Kamil Truszkowski

Board Member

³ Seryjny przedsiębiorca oraz praktyk sprzedaży i zarządzania z 17-letnim doświadczeniem. Wizjoner tworzący skuteczne rozwiązania systemowe. Myśli procesowo, projektuje schematy, buduje organizacje. Specjalizuje się w układaniu procesów sprzedaży outboundowej oraz budowaniu rutyny operacyjnej zespołów obsługi telefonicznej. Przeszedł ścieżkę od asystenta po stanowisko dyrektorskie – najmłodszy dyrektor sprzedaży w historii PZU oraz twórca prawdopodobnie pierwszej machiny sprzedaży w Polsce (ING).

² W 321 GROW dba o prawidłowe funkcjonowanie spółki oraz odpowiada za wdrożenia dla klientów.

¹ Specjalizacje: budowanie procesów, budowanie zespołów, skalowanie firmy.

Trenerzy i doradcy współpracujący

Paweł Ciszak

Paweł Ciszak

Associate Partner

³ Doświadczony w sprzedaży, zarządzaniu, rekrutacji i prowadzeniu firmy. Przeszedł drogę od sprzedawcy przez menedżera sprzedaży po dyrektora i szefa regionu. Odpowiadał za wielomilionowe budżety oraz zarządzanie zespołem kilkuset współpracowników. Wszystkie stanowiska menedżerskie obejmował jako najmłodszy menedżer w Grupie PZU. Szkolił się m.in. z amerykańskimi komandosami, trenerami Mistrzów Świata, himalaistami, medalistami olimpijskimi, czy wielokrotnymi Mistrzami Polski w różnych dyscyplinach sportowych.

² W 321 GROW realizuje projekty wdrożeniowe, consultingowe oraz warsztatowe z zakresu sprzedaży i zarządzania.

¹ Specjalizacje: rozwój menedżerów, nauka efektywnego zarządzania, operacjonalizacja celów i strategii.

tomek_p

Tomasz Podlasiak

Associate Partner

³ Posiada 25 lat doświadczenia w realizacji planów sprzedażowych i rekrutacyjnych. Odpowiadał za milionowe budżety. Zarządzał ogólnokrajowymi strukturami sprzedaży. Budował zespoły. Rekrutował menedżerów, dyrektorów i ekspertów. Wdrażał systemy motywacyjne oraz standardy pracy. Prowadził warsztaty i szkolenia dla zarządzających sprzedażą i zespołów. Twórca narzędzi wspierających sprawne kierowanie kadrą menedżerską. Swoje doświadczenie zdobywał na rynku usług finansowych. Pracował m.in. dla: Skandia, Generali, PZU.

² W 321 GROW realizuje projekty wdrożeniowe, consultingowe oraz warsztatowe z zakresu sprzedaży i zarządzania.

¹ Specjalizacje: zarządzanie strategiczne, rozwój kompetencji menedżerskich, kompleksowe systemy motywacyjne.

Michał Kruger

Michał Kruger

Associate Trainer

³ Trener z 14-letnim doświadczeniem, odpowiedzialny za realizację projektów szkoleniowych w wielu korporacjach. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach wprowadzających w obszar współpracy i komunikacji w zespołach projektowych. Na co dzień wspiera pracowników we wdrażaniu metod pracy, których celem jest rozwój kompetencji sprzyjających budowaniu cross-funkcjonalnych zespołów samoorganizujących się, działających w oparciu o filozofię Agile. Realizował szkolenia dedykowane dla pracowników m.in. Orange, Motorola, Shell, Nikon, Allegro, Philips, Samsung, Mediamarkt, Otodom.

² W 321 GROW odpowiada za realizację szkoleń i warsztatów.

¹ Specjalizacje: szkolenia z zarządzania projektami, zwiększanie skuteczności zespołów (praktyki Agile), narzędzia coachingu zespołowego.

Aleksandra Sawicka

Aleksandra Sawicka

Marketing Manager

³ Od ponad dekady układa i realizuje strategie marketingowe oraz digital PRowe dla firm z sektora usług. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencji marketingowej EACTIVE. Specjalizuje się w realizacji strategii content marketingowej i w social mediach. Zwiększa rozpoznawalność marek w internecie. Wykorzystuje SEO i performance marketing. Buduje skuteczne procesy i zespoły marketingu. Pomaga rozwijać biznesy, dzięki odpowiednio targetowanej komunikacji marketingowej i public relations.

² W 321 GROW odpowiada za promowanie działań spółki i marek ekspertów.

¹ Specjalizacje: digital marketing, inbound marketing, digital PR.

Arkadiusz Dukała

Arkadiusz Dukała

Training Manager

³ Posiada ponad 12 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla kadry menedżerskiej i specjalistów. Licencjonowany coach ICC. Spędza na salach szkoleniowych około kilkaset godzin rocznie. Przez wiele lat związany z PZU oraz Nationale-Nederlanden. Wychował setki doradców i agentów ubezpieczeniowych. Współtworzył i zrealizował liczne projekty szkoleniowe, a także konsultacyjne. Spaja wartości szkoleniowe z zarządczymi. Interdyscyplinarnie łączy podejście wiedzy z praktyką.

² W 321 GROW odpowiada za prowadzenie działań rozwojowych dla firm w formie warsztatowej i szkoleniowej.

¹ Specjalizacje: badanie potrzeb klienta, prezentacja oferty, finalizacja sprzedaży.

Zarząd 321 GROW

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!

Zarząd 321 GROW