O nas

Wdrażamy zmiany, które zamieniają cele na wyniki. Doskonalimy procesy marketingowe, sprzedażowe i zarządcze. Łączymy różne perspektywy. Patrzymy szeroko. Działamy z nastawieniem na rezultat. Na poważnie albo wcale.

Wierzymy w partnerstwo dla wspólnych wyników. Dlatego zawsze mamy dobrą intencję i troszczymy się o interesy klienta. Dowozimy to, co ma być zrobione. Po prostu znamy się na dobrej robocie. Nasi eksperci mają średnio 20 lat doświadczenia. Jesteśmy na takim etapie, że nie musimy. Nie musimy podejmować każdej współpracy. Nie musimy robić tego, w co nie wierzymy. Nie musimy pracować z firmami, którym nie chce się zaangażować i zakasać rękawów do pracy.

Ale kiedy już podejmujemy rękawicę, implementujemy kluczowe procesy i narzędzia, które wypracowujemy wspólnie z klientem. Skąd wiemy, co jest potrzebne? Przed podjęciem współpracy robimy rozszerzoną diagnostykę stanu faktycznego. Nie zgadujemy. Nie domyślamy się. Nie strzelamy w ciemno. Wyłaniamy to, co ważne w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu, i to wdrażamy. Bo potrafimy też zejść do działań operacyjnych. Wykonywać je z klientem lub za klienta. Nie boimy się brudzić rąk robotą. Dobrą robotą. Na rzecz klienta i z klientem. Gramy o wynik.

Pomagamy zarządzającym zabezpieczyć rozwój biznesu, managerów wspieramy w przejęciu kontroli nad machiną marketingowo-sprzedażową, a zespołom przywracamy skuteczność w działaniu. Sprawiamy, że biznes się kręci. A nas kręci dobra robota.

Consulting sprzedaży

Dowiedz się, jak możemy Cię wesprzeć

Agnieszka Zawadka

Agnieszka Zawadka

Board Member

³ Praktyk marketingu, strateg sprzedaży, trener biznesu. Od 15 lat wspiera właścicieli firm w skalowaniu biznesów oraz rozwijaniu tworzących je zespołów. Przywraca sens działaniom marketingowym, eliminuje chaos w sprzedaży, zwalcza bylejakość w zarządzaniu. Na co dzień pracuje z menedżerami, marketerami i handlowcami, którym pomaga poprawić swoją efektywność. Specjalizuje się w działaniach inbound i content marketingowych. Skupia się na projektowaniu efektywnej współpracy zespołów marketingu i sprzedaży, głównie w modelu B2B oraz SaaS.

² W 321 GROW dba o rozwój biznesu oraz wdraża działania marketingowe.

¹ Specjalizacje: zarządzanie marketingiem b2b, efektywność sprzedażowa, budowanie zespołów.

Paweł Ciszak

Paweł Ciszak

Head of Delivery

³ Doświadczony w sprzedaży, zarządzaniu, rekrutacji i prowadzeniu firmy. Przeszedł drogę od sprzedawcy przez menedżera sprzedaży po dyrektora i szefa regionu. Odpowiadał za wielomilionowe budżety oraz zarządzanie zespołem kilkuset współpracowników. Wszystkie stanowiska menedżerskie obejmował jako najmłodszy menedżer w Grupie PZU. Szkolił się m.in. z amerykańskimi komandosami, trenerami Mistrzów Świata, himalaistami, medalistami olimpijskimi, czy wielokrotnymi Mistrzami Polski w różnych dyscyplinach sportowych.

² W 321 GROW realizuje projekty wdrożeniowe, consultingowe oraz warsztatowe z zakresu sprzedaży i zarządzania.

¹ Specjalizacje: rozwój menedżerów, nauka efektywnego zarządzania, operacjonalizacja celów i strategii.

Trenerzy i doradcy współpracujący

Kamil Truszkowski

Kamil Truszkowski

B2B Sales Consultant

³ Seryjny przedsiębiorca oraz praktyk sprzedaży i zarządzania z 17-letnim doświadczeniem. Wizjoner tworzący skuteczne rozwiązania systemowe. Myśli procesowo, projektuje schematy, buduje organizacje. Specjalizuje się w układaniu procesów sprzedaży outboundowej oraz budowaniu rutyny operacyjnej zespołów obsługi telefonicznej. Przeszedł ścieżkę od asystenta po stanowisko dyrektorskie – najmłodszy dyrektor sprzedaży w historii PZU oraz twórca prawdopodobnie pierwszej machiny sprzedaży w Polsce (ING).

² W 321 GROW dba o prawidłowe funkcjonowanie spółki oraz odpowiada za wdrożenia dla klientów.

¹ Specjalizacje: budowanie procesów, budowanie zespołów, skalowanie firmy.

robert_ k

Robert Klebański

B2B Sales Consultant

³ Doświadczony dyrektor sprzedaży, manager, coach, strateg biznesowy. Zarządzał sprzedażą w organizacjach FMCG o przychodach przekraczających 1 mld PLN, oraz kilkudziesięcioosobowymi rozproszonymi zespołami sprzedażowymi w rynku tradycyjnym i nowoczesnym. Tworzył biznes plany dla branży piwnej, chemii gospodarczej, farmaceutycznej zarówno dla dużych organizacji, jak i start up’ów. Od zera zbudował jedną z wiodących marek piwnych na rynku polskim. Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowej i zespołów sprzedażowych.

² W 321 GROW zajmuje się analityką efektywności sprzedaży, planowaniem i budowaniem struktur sprzedaży, procesami sprzedażowymi.

¹ Specjalizacje: strategia sprzedaży, budowanie struktur sprzedażowych, zarządzanie personelem.

maciej_k

Maciej Konieczny

Associate Partner

³ Doświadczony menadżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, specjalizujący się w budowaniu i nadzorowaniu sieci sprzedaży. Odpowiedzialny między innymi za program rozwoju sieci dealerskiej na poziomie globalnym. Wierzy w analityczne podejście do budowania właściwych struktur i procesów, co znacząco przyczyniło się do sukcesu prowadzonych projektów. Entuzjasta nowych technologii, aktywnie uczestniczy w rewolucji związanej z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań wykorzystujących AI.

² W 321 GROW zajmuje się analityką efektywności sprzedaży, planowaniem i budowaniem struktur sprzedaży, procesami sprzedażowymi.

¹ Specjalizacje: strategia sprzedaży, budowanie struktur sprzedażowych, zarządzanie personelem.

Aleksandra Sawicka

Aleksandra Sawicka

Marketing Manager

³ Od ponad dekady układa i realizuje strategie marketingowe oraz digital PRowe dla firm B2B. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencji marketingowej. Specjalizuje się w realizacji strategii content marketingowej i w social mediach. Zwiększa rozpoznawalność marek w internecie. Wykorzystuje SEO i performance marketing. Buduje skuteczne procesy i zespoły marketingu. Pomaga rozwijać biznesy, dzięki odpowiednio targetowanej komunikacji marketingowej i public relations.

² W 321 GROW odpowiada za promowanie działań spółki i marek ekspertów.

¹ Specjalizacje: digital marketing, inbound marketing, digital PR.

michal_ga

Michał Gałązka

B2B Sales Consultant

³ Doświadczony Manager, Konsultant, Coach i Badacz. Przeszedł ścieżkę od specjalisty ds. ryzyka do dyrektora działu analityki na styku branży finansowej i IT. Odpowiadał za kilkumilionowe portfele oraz sprzedaż projektów IT, a także kierowanie kilkudziesięcioosobowym zespołem delivery. Z zamiłowania udoskonalacz procesów, dbający o organiczny rozwój osób, zespołów i całych organizacji. Zwolennik pracy indywidualnej opartej na konkretnym kontekście i twardych danych, a zarazem propagator rozwoju kompetencji miękkich wśród menedżerów, jako dźwigni do ich sukcesów.

² W 321 GROW odpowiada m.in. za organizację projektów, badanie poziomu zadowolenia klientów ze współpracy z firmą, oraz analizę przyczyn sukcesów i porażek sprzedażowych.

¹ Specjalizacje: rozwój menedżerów, project management, zadowolenie klientów.

wojtek

Wojciech Sambor

B2B Sales Consultant

³ Doświadczony praktyk sprzedaży i negocjacji, trener i konsultant. Przez 15 lat rozwijał zespoły i struktury sprzedażowe, projektował procesy i modele negocjacyjne oraz nowatorskie szkolenia negocjacyjnych w biznesie (1400+ godzin warsztatów dla 2000+ uczestników z branży (finansowej, produkcyjnej, IT i FMCG). Wprowadził na polski rynek turnieje i sparingi negocjacyjne, prowadzi indywidualne konsultacje i opracowuje modele standaryzacyjne procesów negocjacyjnych w organizacji. Jako mentor negocjacyjny zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla startupów w Europie.

² W 321 GROW prowadzi warsztaty z negocjacji i sprzedaży oraz turnieje negocjacyjne. Realizuje także projekty doradcze i wdrożeniowe w jęz. polskim i angielskim.

¹ Specjalizacje: negocjacje, doradztwo taktyczne i strategiczne, rozwój managerów zespołów i kadry zarządzającej.

zarzad-321-grow

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!

zarzad-321-grow (1500×891 px)