Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Spotkanie firmowe – 321 GROW

Marcin Grela

HeadHunter, Twórca Społeczności Sales Angels

Sprzedażowo przeorany, rzuca przykładami na lewo i prawo. Ogromne doświadczenie. Jeden z najlepszych nauczycieli sprzedaży w Polsce. Chapeau bas!

Ola Pszczoła

CEO Bee Talents

Arek jest fantastycznym konsultantem i przykładem na to, że praktyki, do których zachęca, wprowadza na co dzień w swoich działaniach, udowadniając ich skuteczność. Wielokrotnie korzystaliśmy z usług Arka, zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Szczególnie doceniam jego zaangażowanie, gotowość do pomocy oraz profesjonalne doradztwo. Jestem przekonana, że każdy współpracujący z Arkiem dostrzeże w nim ww. cechy. Polecam.

Jan Nowak

Founder, BOTWISE

Agnieszka pomogła nam uporządkować działania marketingowe związane z content marketingiem, mierzeniem zachowań użytkowników na stronie, konwersji kampanii AdWords. Polecam Agnieszkę, nie tylko ze względu na bardzo mocną wiedzę marketingową, ale i z powodu solidnej kultury pracy, rzeczowości, solidności i komunikacji.

Tomasz Mordel

Head of Sales GFI

Najbardziej innowacyjny program sprzedaży jakiego doświadczyłem wraz z zespołem GFI. Świetna robota i masa inspiracji od Arkadiusz Chludziński!

Marcin Racino

Head of Sales & Marketing, Webankieta

Mogę szczerze polecić konsulting z Agnieszką, jeżeli w firmie jest potrzeba, aby poukładać procesy i zorientować się, w którym kierunku należy zmierzać z działaniami sales-mkt.

Jacek Krajewski

Growth Manager, Gamfi

Chludziński wciąga jak dobry serial na Netflixie!

Sergey Butko

CMO & co-founder, Callpage

Agnieszka posiada świetne kompetencje w planowaniu i realizacji skutecznych projektów content marketingowych, a także wykazuje się nieszablonowym sposobem myślenia w poszukiwaniu rozwiązań biznesowych.

Igor Radomski

Business Development Manager, Goldenline

Agnieszka pokazała, jak powinien pracować nowoczesny dział marketingu. Precyzyjna i skuteczna. To wszystko dawało świetne rezultaty.

Artur Furman

CEO & co-founder, beGLOSSY

Solidna wiedza marketingowa, jaką otrzymaliśmy, przydała się w zespole i została doskonale wdrożona. Po 3 latach wciąż działa. Bardzo wysoko oceniam dojrzałość, z którą Agnieszka potrafiła pomóc mi dostrzec własne nieodrobione lekcje marketingu i zaadresować pod to rozwiązania.

Zarząd 321 GROW

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!

Zarząd 321 GROW