Rekomendacje

Liczne rekomendacje właścicieli firm, dyrektorów sprzedaży i marketingu potwierdzają naszą skuteczność.

Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymaliśmy.

Consulting sprzedażowy

Jakub Gorayski

Dyrektor Biura Strategii i Rozwoju, Grupa Warta

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i liczę, że dalej będziemy wspólnie pracować przy kolejnych tematach związanych z rekrutacją, czy wdrożeniem nowych agentów.

Adam Grabowski

Founder, Fishup i Compressland

Dla mnie te dwa dni consultingu z 321 GROW to więcej niż cała nauka na prywatnych studiach! Dziękuję! 😉

Aby poukładać procesy i dokładnie diagnozować stan obecny w dziale KAM, postanowiliśmy skorzystać z pomocy firmy 321 GROW. Wspólnie pracujemy nad standaryzacją pracy z obecnymi klientami, wprowadzając zmiany i podnosząc jakość naszej obsługi. Doceniamy współpracę z 321 GROW za ich życiowe podejście do problemów biznesowych. Uważamy, że dzięki współpracy osiągniemy zamierzone cele, a pierwsze efekty już są widoczne.

Sebastian Rogiński

Wiceprezes Zarządu, Netsu

Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla firmy 321 GROW za ich zaangażowanie w dostarczanie wartościowych narzędzi i edukacyjnych rozwiązań. Ich wkład w rozwijanie umiejętności i kompetencji zasługuje na podziw. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich wsparcie i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne projekty.

Bartosz Troński

VP/Head of B2B, eBilet Polska

Wspaniała praca wykonana przez 321 GROW, nie tylko pod kątem przeprowadzonego szkolenia dla naszego zespołu sales, ale również rzeczowe i profesjonalne wsparcie przy rekrutacji kandydatów na miejsce szefa obszaru. Wszystko sprawnie i w zgodzie z naszymi założeniami.

Artur Szymula

Account Director, Fabryka Marketingu

Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę 321 GROW polecał – zarówno organizacji, która ma problem, aby pozyskiwać klientów, jak i tej, która chce rozwijać obecnych klientów.

W sposób ustrukturyzowany i logiczny pokazujecie oraz dowodzicie, że sprzedaż jest procesem, a nie tylko jednorazowym wydarzeniem. Że da się w sposób logiczny ułożyć poszczególne kroki, a potem egzekwować. Że sprzedaż to nie przypadek.

Jan Nowak

Founder, BOTWISE

Agnieszka pomogła nam uporządkować działania marketingowe związane z content marketingiem, mierzeniem zachowań użytkowników na stronie, konwersji kampanii AdWords. Polecam Agnieszkę, nie tylko ze względu na bardzo mocną wiedzę marketingową, ale i z powodu solidnej kultury pracy, rzeczowości, solidności i komunikacji.

Artur Zyzak

Członek Zarządu, XPLUS SA

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To, co najbardziej cenię, to fakt, że robią end-to-end. Zrobiliśmy analizę win-loss i ze strony zespołu dostałem pełen consulting. W pełni polecam.

Marcin Racino

Head of Sales & Marketing, Webankieta

Mogę szczerze polecić konsulting z Agnieszką, jeżeli w firmie jest potrzeba, aby poukładać procesy i zorientować się, w którym kierunku należy zmierzać z działaniami sales-mkt.

Maciej Kasprzak

CEO, OPEN Poznań

Przeprowadziliśmy wspólnie rekrutację na stanowisko „manager do spraw rozwoju produktu”. Pomoc firmy 321 GROW okazała się nieoceniona. Współpraca nie pozostawiała wątpliwości co do kompetencji, wiedzy, fachowości zespołu, z którym mieliśmy przyjemność pracować. Najlepszą rekomendacją jest fakt, iż kontynuujemy współpracę z wybranym kandydatem i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Polecam!

Sergey Butko

CMO & co-founder, Callpage

Agnieszka posiada świetne kompetencje w planowaniu i realizacji skutecznych projektów content marketingowych, a także wykazuje się nieszablonowym sposobem myślenia w poszukiwaniu rozwiązań biznesowych.

Igor Radomski

Business Development Manager, Goldenline

Agnieszka pokazała, jak powinien pracować nowoczesny dział marketingu. Precyzyjna i skuteczna. To wszystko dawało świetne rezultaty.

Radosław Kruczek

Strateg programów, Wellbeing

Skorzystaliśmy z warsztatu marketingowego 321 GROW, który pomógł nam przy kilku kluczowych tematach. Jesteśmy w trakcie wdrażania wypracowanych zmian.

Artur Furman

CEO & co-founder, beGLOSSY

Solidna wiedza marketingowa, jaką otrzymaliśmy, przydała się w zespole i została doskonale wdrożona. Po 3 latach wciąż działa. Bardzo wysoko oceniam dojrzałość, z którą Agnieszka potrafiła pomóc mi dostrzec własne nieodrobione lekcje marketingu i zaadresować pod to rozwiązania.

Darek Milewski

CEO & co-founder, Wellbee

Dzięki analizie win-loss dowiedzieliśmy się rzeczy, którymi klienci nie dzielili się z nami podczas spotkań. Mamy lepsze zrozumienie własnej oferty – jej silnych i słabych stron oraz jak wypadamy na tle naszej konkurencji. Dzięki temu możemy naszą ofertę odpowiednio udoskonalać i dopasowywać do potrzeb rynku.

Karol Głaz

Sales Manager, RGB

Dla osoby, która stanęła przed wyzwaniem utworzenia kilkuosobowego działu handlowego, szkolenie Tomka było jak koło ratunkowe. Dla mnie ważne było, że krok po kroku omówiliśmy tam, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przy budowaniu systemu premiowania. Pozwoliło mi to potem w około dwa miesiące utworzyć system premiowania wraz
z raportowaniem, który funkcjonuje do dzisiaj. A co najważniejsze handlowcy zaczęli realizować cele.

zarzad-321-grow (1500×891 px)

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!

Zarząd 321 GROW