Narzędzie do diagnozy systemu wynagrodzenia w zespole handlowym

Zbudowanie skutecznego systemu wynagrodzenia dla zespołu handlowego to wyzwanie dla większości firm. Łatwo o błędy, które powodują, że system źle działa. Zasady systemu przekładają się bezpośrednio na zasobność portfela pracowników firmy. Dlatego też są obszarem bardzo wrażliwym na zmiany.

Przygotowaliśmy bezpłatne narzędzie do samodzielnej diagnozy systemu wynagrodzenia w Twoim zespole handlowym (zasady ustalania wynagrodzenia zasadniczego, premii i prowizji).

Wypełnij formularz i pobierz checklistę!

Odbierz checklistę

Otrzymaj bezpłatnie

Narzędzie to lista 22 pytania. Odpowiedź na nie, pozwoli Ci sprawdzić, czy system wynagrodzenia w Twoim zespole handlowym jest zbudowany w oparciu o właściwe fundamenty.  

Sprawdzisz, czy system wynagrodzenia w Twojej firmie ma szansę przynieść oczekiwane rezultaty czy też może zawierać poważne błędy, które wpływają na skuteczność pracy i wyniki zespołu handlowego.

Narzędzie przygotował

Tomasz Zagdan

B2B Sales Consultant

Konsultant i badacz rynków B2B, który sam na co dzień sprzedaje. Pomaga organizacjom zwiększyć skuteczność sprzedaży. Osobiście projektował lub audytował systemy wynagrodzenia handlowców w ponad 20 firmach. Wierzy w metodyczną sprzedaż opartą o proces, analizę liczb i informację zwrotną od klientów.

Jeśli zarządzasz sprzedażą i prowadzisz zespół handlowy to te narzędzie jest dla Ciebie.

Upewnij się, czy zbudowałeś właściwy system wynagrodzeń w Twoim zespole sprzedaży