Gdzie gubisz wyniki sprzedaży B2B

024 Gdzie gubisz wyniki sprzedaży B2B

Wszyscy Twoi handlowcy są zajęci, urobieni po pachy, ale na końcu efektu brak? Nie widać oczekiwanego wyniku. Albo jest, ale nie w odpowiedniej jakości. A może wynik sprzedaży jest nieprzewidywalny?

Czy chcesz poznać sposób rozwiązania tego problemu? 

🎙️ Posłuchaj odcinka 024 321 GROW Talks!

Odcinek prowadzi

Poruszone tematy

Posłuchaj

Odcinek dostępny jest na:

Wyniosłeś przydatne informacje z odcinka?

Dziękujemy!

Chcesz wygrywać w sprzedaży?

Porozmawiaj z Pawłem. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Podczas konsultacji Paweł odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Do usłyszenia!

Podsumowanie odcinka

Podczas tego odcinka Paweł Ciszak przedstawił wartościowe wskazówki dotyczące zarządzania sprzedażą. Omówił m.in. planowanie wyników na dwie dźwignie – obecnego i przyszłego klienta, budowanie strategii opartej na szachownicy produktowej i usługowej, oraz kluczowe elementy wpływające na skuteczność procesu sprzedażowego, takie jak segmentacja klientów i dedykowane materiały. Istotną kwestią jest również systemowe zbieranie poleceń od klientów i wykorzystanie danych analitycznych do atakowania nowych rynków.

Paweł podkreślił także znaczenie definiowania kluczowych liczb biznesowych, regularnych rozmów jeden na jeden z ustaloną agendą, oraz eliminację nieskutecznych działań handlowców. Temat, który jest poruszany w tym odcinku jest poprawa wyników biznesowych poprzez konsekwentne stosowanie metod i strategii w zakresie efektywności działalności handlowej. 

Na zakończenie Paweł wskazuje na istotną kwestię tropienia nieefektywnych praktyk, takich jak obsesyjne prowadzenie wielu szans sprzedaży bez ich dyskwalifikacji, oraz monitorowanie osieroconych szans sprzedaży.

A teraz subskrybujcie, lajkujcie i komentujcie, ale tylko jeśli znaleźliście w tym odcinku praktyczną wskazówkę, którą wdrożycie u siebie.

Podcast dostępny jest na:

Podcast dla właścicieli, dyrektorów i managerów. Jeśli zarządzasz firmą, sprzedażą lub marketingiem B2B, to jest wielce prawdopodobne, że w tym podcaście znajdziesz dla siebie coś, co pomoże Ci zamienić Twoje cele na wyniki.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i nie przegap żadnego odcinka podcastu.

Mogą Cię zainteresować:

Account management

Account Management Szkolenie dla firm B2B Handlowcy angażują się w interakcje z klientami, nie mając jasno określonych strategii czy celów? Brakuje im

Słuchaj
Żądny wiedzy? Zapisz się na nasz newsletter.