025 Jak kreować politykę cenową i rabatową

Zapraszamy do wysłuchania 025 odcinka naszego podcastu 321 GROW Talks. To odcinek, w którym możecie usłyszeć Roberta Klebańskiego, który porusza niezwykle ważny temat dla każdej firmy. Robert omawia, jak szef sprzedaży powinien podejść do tworzenia polityki cenowej i rabatowej. Czy powinien to robić samodzielnie, czy też korzystać z wsparcia innych?  Kto powinien brać udział w tym procesie? Jakie narzędzia są niezbędne do skutecznego zarządzania cenami?

Współczesny rynek B2B stawia przed firmami wiele wyzwań. A  jednym z nich jest właśnie tworzenie odpowiedniej polityki cenowej. Z jednej strony, musi ona być konkurencyjna i dopasowana do specyfiki produktu. Z drugiej – rentowna dla organizacji. W naszym odcinku poruszamy te zagadnienia, dostarczając praktycznych wskazówek.

Odcinek prowadzi

Poruszone tematy

Posłuchaj

Odcinek dostępny jest na:

Wyniosłeś przydatne informacje z odcinka?

Dziękujemy!

Masz wyzwania związane z tworzeniem polityki cenowej i rabatowej? 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Do usłyszenia!

Podcast dostępny jest na:

Podcast dla właścicieli, dyrektorów i managerów. Jeśli zarządzasz firmą, sprzedażą lub marketingiem B2B, to jest wielce prawdopodobne, że w tym podcaście znajdziesz dla siebie coś, co pomoże Ci zamienić Twoje cele na wyniki.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i nie przegap żadnego odcinka podcastu.

Mogą Cię zainteresować:

Account management

Account Management Szkolenie dla firm B2B Handlowcy angażują się w interakcje z klientami, nie mając jasno określonych strategii czy celów? Brakuje im

Słuchaj
Żądny wiedzy? Zapisz się na nasz newsletter.