Akademia Sprzedaży 4×4: Zapisz się!

Ruszyły zapisy na pierwszą edycję Akademii Sprzedaży 4×4, wyjątkowego programu skierowanego do właścicieli firm produkcyjnych oraz szefów sprzedaży (dyrektorów, kierowników i liderów zespołów). To doskonała okazja do rozwoju kompetencji sprzedażowych i zarządzania zespołami.

Akademia Sprzedaży 4×4 to inicjatywa, która ma na celu pomóc polskim firmom produkcyjnym poprawić wyniki sprzedażowe, zrobić ekspansję na nowe rynki bez zbędnych inwestycji przy użyciu najnowszych technologii.

Akademia została zorganizowana wspólnie przez trzy firmy: 321 GROW, Livespace oraz Sellizer.

Dla kogo jest Akademia Sprzedaży 4×4

Akademia Sprzedaży 4×4 to czterotygodniowy program skierowany do liderów, którzy chcą rozwijać skuteczne strategie sprzedażowe i lepiej zarządzać zespołami sprzedażowymi.

Zapraszajmy przede wszystkim właścicieli firm produkcyjnych, dyrektorów sprzedaży, kierowników, a także liderów zarządzających zespołami sprzedażowymi.

Terminy i tematy spotkań:

11 czerwca: Jak przygotować firmę do skalowania sprzedaży?

19 czerwca: Jak zbudować procesy nakręcające sprzedaż?

25 czerwca: Skąd brać klientów i jak zwiększyć przychód?

2 lipca: Jak zwiększać sprzedaż bez zatrudniania większego zespołu handlowego?

Poznaj ekspertów

Program poprowadzą doświadczeni eksperci z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą, praktycznymi wskazówkami i doświadczeniem.

  • Paweł Ciszak – Head of Delivery w 321 GROW

Wieloletni przedsiębiorca związany ze sprzedażą, zarządzaniem i rekrutacją. Przeszedł drogę od sprzedawcy przez menedżera sprzedaży po dyrektora i szefa regionu.Jest biznesowym praktykiem. Wszystko, z czego szkoli, sam zrobił przynajmniej 100 razy.

Specjalizacja: strategia i procesy sprzedażowe

  • Agnieszka Zawadka – Współzałożycielka 321 GROW

Przedsiębiorca, strateg sprzedaży, trener biznesu, praktyk marketingu. Od 15 lat wspiera właścicieli firm w skalowaniu biznesów. Specjalizuje się w projektowaniu procesów oraz wdrażaniu narzędzi technologicznych zwiększających efektywność działania.

Specjalizacja: strategia i procesy sprzedażowe

  • Paweł Paluch  – Head of Sales w Livespace

Manager sprzedaży z ponad 16-letnim doświadczeniem i głębokim zrozumieniem branży SaaS i software development. Specjalizuje się w skalowaniu globalnych zespołów sprzedaży. Zanim dołączył do Livespace, pełnił kluczowe role m.in. w Udemy i Aspire (dawniej Goyello). W Livespace chętnie dzieli się wiedzą, zarażając wszystkich swoją pasją do sprzedaży.

Specjalizacja: technologie CRM w sprzedaży

  • Aleksandra Korczyńska  – Head of Marketing w Livespace

Zarządza marketingiem i ekspansją zagraniczną w Livespace. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii wejścia na rynek dla globalnych marek takich jak Uber oraz polskich firm, w tym jako CMO w GetResponse. Od wielu lat wspiera polskie startupy w ramach non-profitowych programów. Jej podejście opiera się na zasadzie: “Jeśli można to zmierzyć, można to poprawić”. Jest absolwentką Harvard Executive Education, SGH oraz kursów Reforge.

Specjalizacja: technologie CRM w sprzedaży

  • Marcin Zaborowski – Co-founder & CEO w Sellizer.io

Przedsiębiorca, który na równi ekscytuje się wsparciem sprzedaży, co budowaniem produktów cyfrowych. W przeszłości współtwórca agencji marketingowej FEB. Przez 15 lat organizował startupowe barcampy i był częścią ponad 10 startupów. Od kilku lat skoncentrowany na wspieraniu swoich klientów, jako co-founder i CEO Sellizer.io.

Specjalizacja: narzędzia IT automatyzujące sprzedaż

  • Marcin Stańczak – COO w Livespace

Przedsiębiorca, współzałożyciel Livespace – aplikacji do zarządzania zespołami sprzedaży, wykorzystywanej w ponad 1000 firmach. Manager z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu firm usługowych i produktowych, działających w segmencie B2B. Entuzjasta liczb, konwersji i procesów.

Specjalizacja: strategia i procesy sprzedażowe

Dlaczego warto wziąć udział

Dzięki Akademii uczestnicy zdobędą najnowszą wiedzę i praktyczne umiejętności, które pomogą usprawnić procesy sprzedażowe w firmach produkcyjnych. Program poruszy tematy takie jak:

  • Poznasz realne przykłady procesów sprzedażowych, studia przypadków oraz technologiczne rozwiązania, które przeszły gruntowne testy w firmach produkcyjnych. To pozwoli Ci szybko wdrożyć nową wiedzę i narzędzia do swojego biznesu.
  • Otrzymasz wskazówki, jak perfekcyjnie przygotować Twoją firmę do wzrostu sprzedaży, tak aby wykorzystać jej produkcyjne możliwości w pełni i wyprzedzić konkurencję. Bez tracenia czasu na błądzenie i poszukiwanie rozwiązań metodą prób i błędów.
  • Dzięki nowoczesnym technikom oraz wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi, odkryjesz sposoby na zwiększenie efektywności Twojego zespołu handlowego oraz na zapewnienie przewidywalności i powtarzalności procesu sprzedaży. To wszystko pozwoli Ci sprzedawać więcej w tym samym czasie i przy tych samych zasobach.
  • Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy na co dzień współpracują z liderami branży produkcyjnej. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, unikniesz konieczności samodzielnego poszukiwania sposobów na skalowanie, testowania nieznanych rozwiązań oraz marnowania czasu na próbowanie znalezienia właściwej ścieżki do zwiększenia wyników sprzedażowych.

Zapisz się już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć firmę.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu oraz formularz zapisów znajdziesz na stronie akademiasprzedazy4x4.pl.

Udostępnij:

Jeśli tematy o których piszemy są dla Ciebie interesujące, dołącz do naszej listy mailingowej.

Mogą Cię zainteresować: